OFİS İSTANBUL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2018 yılında kurulan firmamız, Afrika ülkeleri başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde ve Amerika kıtasında hizmet vermektedir.

Lojistik taşımacılık ve Ticari danışmanlık

Lojistik taşımacılık ve Ticari danışmanlık adına uzman kadromuz ile her geçen gün rakipsiz ve tek bir şirket olduğumuzu kanıtlamaya devam etmekteyiz. Uluslararası taşımacılık hizmetleri konusunda sizlere daha geniş bir hizmet politikası sunmak adına ilerlemekteyiz. Sektörün göstermiş olduğu gereksinimler doğrultusunda yurt dışındaki işleyişi en iyi şekilde takip etmekte ve temsilcilerimizle birlikte yürütmekteyiz. Alanında uzman ve deneyimli personel kadromuz işleyişi ve çalışmaları uygun bir sistemde oturtmuş, sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaya özen göstermiştir. Lojistik ve ticari danışmanlık alanlarında faaliyetlerimizi her geçen gün üzerine ekleyerek büyütmekteyiz. Teknolojinin sürekli olarak gelişmesi sebebiyle gelişmeleri yakından takip ediyor, yenilikleri anında hayata geçiyor, ‘’müşteri memnuniyeti ve güveni’’, ‘’kaliteli hizmet’’ ve ‘’iş ahlakı’’ ile hareket ediyor, uzman çözümler üreterek sizlere sunuyoruz.
MÜŞTERİLER NEDEN BİZİ SEÇİYOR

Faaliyet alanlarımızı standart yük ve ürünler ile sınırlandırmıyor aksine her türlü ihtiyacınız olan yük grubuna ait taşımacılığı, nakliyeyi de gerçekleştiriyoruz. Uluslararası taşımacılık, deniz kargo, hava kargo, konteyner nakliyesi, parsiyel taşımacılığı ve proje taşımacılığı gibi alanlarda da önemli hizmetler sunmakla birlikte en güvenilir ticari danışmanlığı fırsat haline getiriyoruz. İşlerimizi titizlik ve güven ile yapmakta olup, yüklenen ürünlerin kısa süre içerisinde teslimat noktalarına varışını gerçekleştirerek başarılı ve güvenilir bir çalışma grafiği sağlamaktayız. OFİS İSTANBUL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, akılcı ve kesin çözümler üretebilen yapısı ile 2018 yıllında adım atmış olduğu bu yolda büyüme ve gelişme hızına kararlılıkla devam etmektedir.

Kalite

Bütünlük

Destek

100% Güven